Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-10-07 14:59:43

Galaxy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-07
Posty: 2
Punktów :   

Ile czasu daje sobie złodziej i jego metody.....

Aby dobrze, skutecznie zabezpieczy moje auto muszę wiedzieć i le czasu daje sobie złodziej i co ma do dyspozycji. myślę to profesjonalnym złodzieju uzbrojonym po zęby. Moje auto miało tylko fabryczne zabezpieczenie i to prawdopodobnie zachęciło złodzieja. Policjant w niemczech sugerował mi że złodzieje dają sobie 15 sekund potem idą dalej. nigdy otwierający i uruchamiający specjalista nie jedzie ukradzionym autem. W nieczech wynajmowani do tego są polscy kierowcy którzy często nie świadomi transportują auto z punktu A do punktu B za 150 Euro. Podobno w Polsce po taką pracę ludzie czekają w kolejce.  Liczenie na znalezienie kierowcy nie ma sensu bo jest pionkiem. Uważam, że podstawa nie dać sobie ukraść. Powinienem mieć co najmniej dwa czasochłonne zabezpieczenia mechaniczne, autoalarm na osobnym pilocie i kilka odcięć i pułapek "kabelkowych" do tego ogłuszającą syrenę w aucie i mimo wszystko jakiś GPS/GSM dobrze ukryty.
To są moje wnioski po przeczytaniu wszystkich wiadomości na stronie.
Jest nas tu  nie wielu ale jeżeli każdy zaczęci do udziału tylko dwie osoby za miesiąc bedzie się tu gotowało. Bedą tu też złodzieje ale tym lepiej bo może zachęci ich to do zmiany zawodu widząc, że mają coraz mniej szans. Tak jak to się stało za złodziejami radi samochodowych.
Więc na początek kto mi powie ile czasu ma złodziej.... ?

Offline

 

#2 2012-11-30 18:34:51

walbe

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ile czasu daje sobie złodziej i jego metody.....

tyle czasu ile potrzebuje do odpalenia auta.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.centrum-se.pun.pl www.pokemonxgame.pun.pl www.ziro.pun.pl www.narutootesik.pun.pl www.dragonballzlegends.pun.pl