Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-01-20 14:53:32

ukradlimiauto

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 4
Punktów :   

forum

Jak widzicie forum jest puste-założyłem je od nowa, poprzednie zostało skasowane. dlaczego? nie wiem... widocznie taki urok darmowego forum...

Postów niestety nie odzyskam...

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematyką zabezpieczeń aut i liczę na Wasz wkład i pomysły na nowe zabezpieczenia...

admin
ukradlimiauto.pl

Offline

 

#2 2012-02-06 09:10:37

nominal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: forum

Witam. Jestem właśnie po lekturze strony ukradlimiauto i powiem szczerze że dała mi wiele do myślenia. Bardzo przydatne informacje, mobilizujące do działania. Właśnie obmyślam jakieś zabezpieczenie w moim aucie. Chciałbym wykorzystać kontaktron - i tu pojawia się moje pytanie. Napisałeś -
"Oczywiście nie ograniczamy się do jednego kontaktronu - kilka centymetrów od niego umieszczmy drugi (a nawet trzeci - koszt kontaktronu to ok. 2zł) z podpiętą linią antynapadową... I niech złodziej zgaduje.... "
Czy mógłbyś coś więcej napisać o zastosowaniu tego drugiego kontaktronu bo jakoś nie mogę tego rozgryźć. Czy ten drugi i trzeci kontaktron wpinamy w oddzielny obwód czy łączymy go z pierwszym? I jak działa i do czego służy linia antynapadowa z którą miałyby one współpracować?
Pozdrawiam

Offline

 

#3 2012-02-16 14:11:07

ukradlimiauto

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: forum

Sprawa jest prosta - jeden z kontaktronów włącza/wyłącza zabezpieczenie, drugi (bądź nawet trzeci) uruchamia alarm - złodziej nie wiedząc który jest który, aktywuje alarm co może go przepłoszyć... Jest to klasyczny dylemat - bomba i dwa kabelki do przecięcia - jeden rozbraja ładunek, drugi powoduje wybuch... Teraz który wybrać? Ty jako właściciel wiesz.. Złodziej nie... Być może przełączy oba...

Offline

 

#4 2012-10-07 14:07:06

Galaxy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: forum

Witam
W lipcu 2012 ukradli mi mojego wymażonego od dawna Forda Galaxy 1,9 TDI 2005 po co im moje stare auto ? teraz wiem, że na części...
Żeby było inaczej auto było na niemieckich numerach i stało pod domem.... w niemczech. Nie miało żadnych dodatkowych zabezpieczeń bo kto tu zabezpiecza auta oprócz fabrycznych zabezpieczeń mało kto się tym trudzi bo i ubezpieczalnie płacą bez problemu w ok 2 miesiące.
I tak własnie za chwile kupie następnego Galaxy i jestem zachwycony bo będzie czarny metalic tak jachciałem. Poprzedni był srebrny.
wymysliłem już zabezpieczenie które nazwałem Hudini... pozdrawiam

Offline

 

#5 2013-02-16 10:11:42

portalochrona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: forum

Witam, w związku z tematem kradzieży www.portalochrona.pl założył ogólnopolską bazę rzeczy skradzionych, zapraszamy do zapoznania się z możliwościami wpisów i nie tylko.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thejava.pun.pl www.narutooldwar.pun.pl www.inicjatywalubuska.pun.pl www.championsofkonoha.pun.pl www.adm2grupa.pun.pl